Kā darba ballītē ienes jaunas vēsmas?
Plānojas korporatīvā ballīte, bet dzīves skrējienā noguruši ir absolūti visi – gan uzņēmuma darbinieki, gan vadītāji. Ļoti bieži vadība ballītes organizēšanu uztic visaktīvākajam cilvēkam uzņēmumā, bet tā kā ballītes notiek katru gadu, organizētājiem pietrūkst ideju, kā šo ballīti padarīt īpašu un atšķirīgu.
Ja neesiet gatavi aicināt pasākuma vadītāju, es jums pastāstīšu, kā uzņēmuma ballītē ienest jaunas vēsmas.
TĒMA. Vispirms izdomā tēmu. Tēma noteikti piešķirs ballītei jaunu garšu.
IELŪGUMS. Ielūgumā noteikti atzīmē, kādas krāsas apģērbā ir jāierodas vai kādu aksesuāru jāņem līdzi. Jā, no vienas puses tas cilvēku apgrūtina, no otras puses tas veicina līdzdalību un iesaistīšanos. Kurš tad nezina to, ka gatavošanās pasākumam jau ir aizraujošs process. Tas palīdz saliedēt kolēģus vēl vairāk un rada prieka sajūtu.
KOPBILDE un KONKURSS. Pasākumā noteikti vēlams uztaisīt kopbildi, sagatavot foto stūrīti vai konkursu. Ja šī momenta nav, tad dalībnieki jutīsies vīlušies, tāpēc, ka katrs pirms tam būs ielicis savu artavu.
VIKTORĪNA. Sagatavo nopietni nenopietnu viktorīnu, kurā ir kāda minēšana par uzņēmumu, darbiniekiem un paveiktajiem darbiem. Tas ir jautrs un aizraujošs veids, kā darbiniekiem par sevi un kolēģiem uzzināt vairāk, kā arī veicina aktīvu iesaistīšanos un atbrīvošanos.
AKTIVITĀTE. Aizraujošā un nepiespiestā veidā, iesaisti dalībniekus kādā aktivitātē. Piemēram noskaidro, kura ir radošākā komanda. Zinu, cik lieliski tas izdodas, pielietojot manu viesību spēli KAS KUR KĀ./veikals/ Sadali dalībniekus komandās un komandu kapteiņiem ļauj izvēlēties jau sagatavotu jautro teikumu. Dod 10 minūtes laiku, lai tie sagatavo un atrāda muzikālu priekšnesumu/etīdi. Pieredze rāda, ka jau gatavojot etīdi, jautrība iet vaļā!
DEJAS. Panāc, lai dejās iesaistās gandrīz visi. Reizēm cilvēki ir kūtri, lai uzsāktu dejošanu, bet tas nenozīmē, ka viņiem nepatīk dejot. Tiem, kuri nevarēs veselības vai citu iemeslu dēļ, tev pateiks paši. Idejai visvienkāršākais veids. Sagatavo kartiņas, kuras pārgriež uz pusēm. Viena kartītes daļa tiek iedalīta kungiem, otra dāmām. Tā izveidosies pāri, kuri nodejos pirmo deju. Lai dejošana būtu jautrāka, otrajā dejā ir jāpiesaka – Aplausu deja. Pēc šīs dejas cilvēki jau paši ļausies deju ritmiem!
DZIEDĀŠANA.
Teikšu godīgi, ar dziedāšanu latviešiem iet tā pagrūti, bet tikai ne tad, kad tiek spēlēta viesību spēle UZDZIEDAM? Šo spēli es iesaku spēlēt tad, ka visi ir krietni izdejojušies, ir no jauna uzēduši un parunājušies. Šī jautājumu – dziedāšanas spēle, ļaus uzzināt daudz jauna par saviem kolēģiem, izdziedāties un arī kārtīgi izsmieties. Pat, ja neproti dziedāt, vari dziesmas vārdus nolasīt. Te būs video pamācība par to, kā spēlējama šī spēle. /veikals/
Lai izdodas!!!